Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
Διάμετρος 6mm πράσινο 85A πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη κεραμική και τις εγκαταστάσεις StonewareProcessing
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
Υψηλό urethane θερμότητας γύρω από τη δύναμη δακρυ'ων σκληρότητας ιμάντα 90A
| Υλικό: | PU, TPU |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Επιφάνεια: | λεία |
Ομαλό στρογγυλό Urethane γύρω από την ένδυση-αντίσταση ιμάντα ή κεραμικός
| Υλικό: | PU, TPU |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Επιφάνεια: | λεία |
Κεραμικές ζώνες μετάδοσης δύναμης πολυουρεθάνιου με το υψηλό τέντωμα
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Διάμετρος πολυουρεθάνιο 2mm - 20mm γύρω από τη ζώνη με την ένδυση - αντίσταση, 90a σκληρότητα
| Υλικό: | PU, TPU |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Επιφάνεια: | λεία |
Πράσινο πολυουρεθάνιο σκληρότητας 90A γύρω από τη ζώνη στην άνευ ραφής επεξεργασία εγγράφου ζωνών ρόλων
| Σκληρότητα: | 90A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Πράσινη διάμετρος ομαλό πολυουρεθάνιο 3mm - 20mm γύρω από τη σκληρότητα ζωνών 85a
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Πυρίμαχο: | -30℃~80℃ |
Πορτοκαλί πολυουρεθάνιο γύρω από την υψηλή αντίσταση αντίκτυπου ζωνών 85A - 90A σκληρότητα
| χρώμα: | πορτοκάλι |
|---|---|
| σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll |
Καλή διάμετρος ιμάντα πολυουρεθάνιου αντοχής στις καιρικές συνθήκες 3mm - 20mm
| σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| ανθεκτικός στη θερμότητα: | -30℃~80℃ |
Ευρεία Urethane μετάδοσης θερμοκρασίας εφαρμογής ζώνη για τη μηχανή
| hardness: | 85A |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |

