Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
Υψηλό πολυουρεθάνιο εκτατής δύναμης γύρω από τη ζώνη, Urethane ζώνες Drive
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Υλικό: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από τη διάμετρο 12mm ζωνών που χρησιμοποιείται στα μηχανήματα
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 2mm20mm |
Εξωθημένη πράσινη στρογγυλή ζώνη, ισχυρή Urethane μηχανών δύναμη δακρυ'ων ιμάντα
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 6mm |
Τραχιά στρογγυλή ένδυση ζωνών πολυουρεθάνιου κάμπτοντας δύναμης TPU - ανθεκτική
| longth/ρόλος: | 400m/200m/100m/50m/30m |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| ανθεκτικός στη θερμότητα μέτριος: | -30-80 |
Πορτοκαλί ομαλό πολυουρεθάνιο σκληρότητας χρώματος 90A γύρω από τη ζώνη για τη βιομηχανική μετάδοση
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Πολυουρεθάνιο μετάδοσης γύρω από την κόκκινη ομαλή αντίσταση δύναμης δακρυ'ων ζωνών
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Πράσινο 85A πολυουρεθάνιο ζωνών μετάδοσης CVT ευρέως υφαντικό
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
|---|---|
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
| Υλικό: | PU |
Σκληρότητα 85A-90APU γύρω από το πολυουρεθάνιο ζωνών γύρω από τις υφαντικές μηχανές ζωνών μετάδοσης ζωνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
| Υλικό: | PU |
πολυουρεθάνιο σκληρότητας 12mm 85A γύρω από τη ζώνη ακριβή με την ποιότητα
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A |
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
Πράσινο 85A πολυουρεθάνιο γύρω από τη μηχανή συσκευασίας ζωνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |

