Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
85A-90A ομαλό Urethane κόκκινο πολυουρεθάνιο Β tranmission ζώνη
| επιφάνεια: | ομαλός |
|---|---|
| χρώμα: | κόκκινος |
| σκληρότητα: | 85A-90A |
Πολυουρεθάνιο υψηλής πυκνότητας μεταφορέων γύρω από την ένδυση ζωνών - ανθεκτική
| εκτατό ποσοστό: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος ή ως σας απαιτήστε |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5%-3% |
Βιομηχανικό πολυουρεθάνιο μετάδοσης γύρω από το μεταφορέα ζωνών 200m/ρόλος
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Υλικό: | PU |
Καλό πολυουρεθάνιο εκτατής δύναμης αντίστασης αντίκτυπου αντοχής στις καιρικές συνθήκες υψηλό γύρω από τη ζώνη για βιομηχανικό
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Διάμετρος: 2mm--πολυουρεθάνιο αντοχής στις καιρικές συνθήκες 30mm καλό γύρω από την υψηλή αντίσταση αντίκτυπου ζωνών
| Εκτατή δύναμη: | 55N/mm2 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Υλικό: | PU |
Εκτατή ιμάντα πολυουρεθάνιου σκληρότητας 90A υψηλή και δύναμη δακρυ'ων
| Χρώμα: | κόκκινος άσπρος πράσινος |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Βιομηχανικό πολυουρεθάνιο μετάδοσης γύρω από την πράσινη στρογγυλή ζώνη ζωνών
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Υλικό: | PU |
Urethane κόκκινο πολυουρεθάνιο Β tranmission ζώνη για την οδήγηση, ένδυση - ανθεκτική
| επιφάνεια: | ομαλός |
|---|---|
| χρώμα: | κόκκινος |
| σκληρότητα: | 85A-90A |
Πολυουρεθάνιο Β σειρά θερμοκρασίας μετάδοσης ζωνών -35ºC - 80ºC
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο χρώμα |
| Μήκος: | 30m/roll |
Εγκεκριμένο RoHS πολυουρεθάνιο Β ζώνη εύκολη να είναι λειωμένη ενωμένη επίπεδη ζώνη πολυουρεθάνιου
| υλικό: | PU εισαγωγών υλικό |
|---|---|
| χρώμα: | κόκκινο χρώμα |
| μήκος: | 30m/roll |

