Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
Υφαντικές urethane ζώνες κίνησης/urethane γύρω από τη γραμμή μετάδοσης ζωνών
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Σκούρο πράσινο τραχιές ζώνες μετάδοσης δύναμης για τη γεωργική μηχανή
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
τραχιά στρογγυλή διάμετρος 6mm ιμάντα μήκους 100m που χρησιμοποιείται στην κεραμική
| Επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Διάμετρος: | 6 mm |
Πορτοκαλί πολυουρεθάνιο γύρω από τη διάμετρο 15mm ζωνών με την επιφάνεια ομαλή
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Ομαλό Urethane επιφάνειας γύρω από τον ιμάντα Rohs εγκεκριμένο, τη χαμηλή συμπίεση
| χρώμα: | πορτοκάλι |
|---|---|
| σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Β-ζώνη α-13/b-17/c-22 πολυουρεθάνιου ένδυση ζωνών μετάδοσης - ανθεκτική βιομηχανία
| σκληρότητα: | 90 Α |
|---|---|
| υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
| ανθεκτικός στη θερμότητα: | -30℃-80℃ |
Διαφανές πολυουρεθάνιο γύρω από Urethane μηχανών ζωνών το ισχυρό υλικό ιμάντα
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 6mm |
80A - 98A πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη για τη μηχανή εκτύπωσης και συσκευασίας
| σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Οδηγώντας πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη που χρησιμοποιείται ευρέως στο κλωστοϋφαντουργικό προϊόν, επιφάνεια τραχιά
| σκληρότητα: | 85A-90A |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
οποιοιδήποτε χρωματίζουν το κίτρινο πολυουρεθάνιο 4mm - 8mm γύρω από το πηδώντας σχοινί ζωνών/μαργαριταριών
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| Εξαγωγή: | Σαγκάη |

