Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
Κεραμικό βιομηχανικό πολυουρεθάνιο Β ζώνη τμημάτων με την ομαλή επιφάνεια
| υλικό: | PU εισαγωγών υλικό |
|---|---|
| χρώμα: | κόκκινο χρώμα |
| μήκος: | 30m/roll |
Αλκαλικό ανθεκτικό ομαλό 80A πολυουρεθάνιο Β ζώνη για το μεταφορέα
| Υλικό: | Υλικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΌΚΚΙΝΟ ΧΡΏΜΑ |
| Μήκος: | 30m/roll |
Βιομηχανική αντίσταση γδαρσίματος ζωνών Fransmission δύναμης επίπεδη
| εκτατό ποσοστό: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Εκτατή δύναμη: | 55N/mm2 |
Τραχύ πολυουρεθάνιο μετάδοσης γύρω από τη ζώνη για τη μηχανή συσκευασίας
| Χρώμα: | πράσινο πορτοκάλι |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Κόκκινο στρογγυλό πετρέλαιο ιμάντα προϊόντων πολυουρεθάνιου - ανθεκτικό οξύ
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Πράσινη στρογγυλή ζώνη από πολυουρεθάνιο
| Χρώμα: | πράσινο ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Υλικό: | πύργος |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Στρογγυλή ζώνη βιομηχανικού πολυουρεθανίου
| Χρώμα: | πράσινο ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Υλικό: | πύργος |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Πράσινο υψηλό εκτατό πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη για βιομηχανικό
| Χρώμα: | πράσινος ή ως σας απαιτήστε |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη πράσινη για τα κεραμικά εργοστάσια επεξεργασίας κεραμικών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |

