Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
90A πορτοκαλί πολυουρεθάνιο γύρω από Urethane ζωνών γύρω από τον ιμάντα με την ομαλή επιφάνεια
| υλικό: | PU, TPU |
|---|---|
| τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| επιφάνεια: | ομαλός |
Ανθεκτικός στο πολυουρεθάνιο πετρελαίου γύρω από Urethane ζωνών τον ιμάντα για τη γραμμή συσκευασίας
| επιφάνεια: | ομαλός |
|---|---|
| χρώμα: | πορτοκάλι |
| διάμετρος: | 10mm |
85A Hardness Polyurethane V Belt with A, B, C, D, M, Z Specification for Drive Transmission in -35 to 80 Temperature Range
| Υλικό: | πύργος |
|---|---|
| Εσωτερικό υλικό: | πύργος |
| Σκληρότητα: | 85α |
22mm Polyurethane V Belt with 85A Hardness and A, B, C, D, M, Z Specifications for Drive Transmission
| Υλικό: | πύργος |
|---|---|
| Εσωτερικό υλικό: | πύργος |
| Σκληρότητα: | 85α |
Πράσινο 85A τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από τη μηχανή συσκευασίας ζωνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Πράσινη 85A τραχιά στρογγυλή εφημερίδα λαστιχένιων ζωνών που μεταβιβάζει υψηλό εκτατό
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
Πράσινο 85A τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από την αντίσταση ζωνών στα πετρέλαια, τα καύσιμα, και το οξυγόνο
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
Τραχύ πολυουρεθάνιο μεταφορέων γύρω από τη ζώνη για τη μεταβίβαση κεραμιδιών πατωμάτων και στεγών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | στρογγυλή ζώνη |
Ομαλό Urethane γύρω από ενισχυμένη αντίσταση γδαρσίματος ιμάντα τη 30m/roll
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5%-3% |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο |
| Υλικό: | PU |
Υψηλό πολυουρεθάνιο σκληρότητας γύρω από τη ζώνη 85A - 90A για τη βιομηχανία κλωστοϋφαντουργίας
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |

