Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
πράσινος Urethane δύναμης δακρυ'ων χρώματος χρώματος τραχύς και πορτοκαλής ομαλός βιομηχανικός υψηλός εκτατός ζωνών συγχρονισμού
| εκτατό ποσοστό: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| Χρώμα: | Κάθε χρώμα |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5%-3% |
Τραχύ πολυουρεθάνιο βιομηχανίας γύρω από τη μεταβίβαση ζωνών μετάδοσης ζωνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | στρογγυλή ζώνη |
Τυποποιημένο πράσινο πολυουρεθάνιο DIN Β σκληρότητα ζωνών 90A για την επεξεργασία εγγράφου
| Κύρια λειτουργία: | Μετάδοση κίνησης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
| Υλικό: | PU |
Όλο το καλό πολυουρεθάνιο Β κάμπτοντας δύναμης αντίστασης δακρυ'ων χρωμάτων ζώνη για το μεταφορέα βιομηχανικό
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
|---|---|
| Μήκος: | 30 μέτρο το /rolls |
| Προδιαγραφή: | ΈΝΑ Β Γ Μ Ζ |
Κεραμικό πολυουρεθάνιο Β χαμηλό σύνολο συμπίεσης μηχανών συσκευασίας ζωνών
| Κύρια λειτουργία: | Μετάδοση κίνησης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
| Υλικό: | PU |
Κόκκινο 90A πολυουρεθάνιο Β κεραμικός βιομηχανικός ζωνών μετάδοσης ζωνών
| χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| υλικό: | PU |
| σκληρότητα: | 90A |
Πολυουρεθάνιο Β αντίστασης πετρελαίου ζώνη, 90A ζώνες συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
|---|---|
| Μήκος: | 30 μέτρο το /rolls |
| υλικό: | PU |
πράσινο πολυουρεθάνιο μετάδοσης χρώματος διαμέτρων 15mm γύρω από τη ζώνη
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Μήκος: | 30 μέτρο το /rolls |
| Σκληρότητα: | ακτή Α 85 ακτών A~90 |
Κόκκινο πολυουρεθάνιο Β HighTensile και δύναμης δακρυ'ων ζώνη για τη μεταβίβαση κεραμιδιών πατωμάτων και στεγών μεταφορέων
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
|---|---|
| Μήκος: | 30 μέτρο το /rolls |
| Υλικό: | PU |
Βιομηχανικό πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη, μετάδοση που μεταβιβάζει την άνευ ραφής στρογγυλή ζώνη 10 × 945mm
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Διάμετρος: | 10 χιλιοστά |

