Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
Κεραμικό βιομηχανικό πολυουρεθάνιο Β β-ζωνών μετάδοσης ζώνη
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη εύκολη να είναι λειωμένη ενωμένη επίπεδη ζώνη α-13 πολυουρεθάνιου β-17 γ-22
| Υλικό: | PU εισαγωγών υλικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο χρώμα |
| Μήκος: | 30m/roll |
90A σκληρότητα 17mm παράγραφος Β Β Vee τμήματα ζωνών πολυουρεθάνιου ζωνών
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
|---|---|
| Μήκος: | 30m/roll |
| Τύπος: | Β ζώνη |
Στρογγυλός ιμάντας 20mm Drive πολυουρεθάνιου σκληρότητας 90A υψηλή εκτατή δύναμη
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
90A στρογγυλός ιμάντας 20mm Drive πολυουρεθάνιου υψηλή εκτατή δύναμη
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
Πράσινο πολυουρεθάνιο χρώματος γύρω από τον ιμάντα 400m/Roll μετάδοσης σκληρότητας 85A ζωνών
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A |
Πολυουρεθάνιο Ακατέργαστη Στρογγυλή Ζώνη Σκληρότητα 88A Ζώνη μετάδοσης 400m / ρολό
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A |
Βιομηχανική ευκίνητη ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου ανοικτών τελών cOem για τη μετάδοση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κανονική συσκευασία. Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 15 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή Western Union L/C |

