Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
Ομαλό τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από τη διάμετρο 2mm 20mm ζωνών που χρησιμοποιείται στο γυαλί
| επιφάνεια: | τραχύς ομαλός |
|---|---|
| color: | green orange |
| διάμετρος: | 2mm20mm |
Κόκκινο ομαλό πολυουρεθάνιο γύρω από τη γυαλίζοντας γραμμή μεταφορέων γραμμών ζωνών
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A |
| Χρώμα: | πράσινος πορτοκαλής |
Πράσινη στρογγυλή μετάδοση ROHS ζωνών Drive πολυουρεθάνιου ζωνών εγκεκριμένη
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 6mm |
Πολυουρεθάνιο συγκόλλησης γύρω από τη ζώνη
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | ακτή Α 85 ακτών Α ~90 |
| Χρώμα: | πορτοκάλι ή πράσινος |
Urethane πολυουρεθάνιο δύναμης γύρω από το γδάρσιμο ζωνών ανθεκτικό
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Πράσινο πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη την τραχιά επιφάνεια που χρησιμοποιείται με στη γραμμή μετάδοσης καπνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Βιομηχανικό πολυουρεθάνιο γύρω από την τραχιά ομαλή υψηλή εκτατή δύναμη δακρυ'ων ζωνών
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| longth: | ρόλος ρόλων 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/30m/ |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
Πράσινη διαφανής ομαλή και τραχιά επιφάνεια ζωνών κίνησης πολυουρεθάνιου
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο πορτοκάλι |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Ατελείωτο πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη ομαλή/σκληρότητα γύρω από τις ζώνες
| Υλικό: | PU, TPU |
|---|---|
| Τύπος: | PU ατελείωτη στρογγυλή ζώνη |
| Επιφάνεια: | λεία |
Διάμετρος 6mm στρογγυλή πολυουρεθάνιου μετάδοση μηχανών ζωνών κεραμική
| Μήκος: | 200m/roll |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
| Τύπος: | Ομαλή στρογγυλή ζώνη PU |

