Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ reinforce cord round belt ] αγώνας 141 προϊόντα.
Βιομηχανικό πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη, μετάδοση που μεταβιβάζει την άνευ ραφής στρογγυλή ζώνη 10 × 945mm
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Διάμετρος: | 10 χιλιοστά |
Τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη πράσινη για τα κεραμικά εργοστάσια επεξεργασίας κεραμικών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Ανθεκτικό πολυουρεθάνιο γδαρσίματος γύρω από τη ζώνη σκούρο πράσινο 85A - 90A
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Βιομηχανική μετάδοση 7mm ένδυση διαμέτρων - ανθεκτικό PU πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
| Μήκος: | 100 μέτρο το /rolls |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α ~ 90 ακτή Α |
| Χρώμα: | πορτοκάλι ή πράσινος |
Κόκκινο ομαλό πολυουρεθάνιο γύρω από τη γυαλίζοντας γραμμή μεταφορέων γραμμών ζωνών
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A |
| Χρώμα: | πράσινος πορτοκαλής |
Επί παραγγελία ζώνες Kevlar ζωνών πολυουρεθάνιου cOem με το νάυλον ενισχυμένο ζώνες σκοινί σκοινιού
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
PU μετάδοσης διαμέτρων 6mm βιομηχανικό πολυουρεθάνιο γύρω από το σκοινί, πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
| Μήκος: | 200m/roll |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
| Χρώμα: | πράσινο |
Ενισχυμένος cOem κύκλος ζωνών Kevlar πολυεστέρα με αντιδιαβρωτικό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κανονική συσκευασία. Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή Western Union L/C |
Πράσινο πολυουρεθάνιο επιμήκυνσης εκτατής δύναμης σπάζοντας γύρω από τη ζώνη για τις μηχανές βιομηχανίας
| ακτίνα gyration: | 0.79in6.3in |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5%-3% |
Ομαλό πράσινο PU γύρω από τη ζώνη για την τραχιά μηχανή μετάδοσης, που συνδέεται εύκολα
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |

