Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ reinforce cord round belt ] αγώνας 141 προϊόντα.
Πράσινη στρογγυλή μετάδοση ROHS ζωνών Drive πολυουρεθάνιου ζωνών εγκεκριμένη
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 6mm |
Πολυουρεθάνιο συγκόλλησης γύρω από τη ζώνη
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | ακτή Α 85 ακτών Α ~90 |
| Χρώμα: | πορτοκάλι ή πράσινος |
Πράσινο 85A τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από την αντίσταση ζωνών στα πετρέλαια, τα καύσιμα, και το οξυγόνο
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
Τραχύ πολυουρεθάνιο βιομηχανίας γύρω από τη μεταβίβαση ζωνών μετάδοσης ζωνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | στρογγυλή ζώνη |
τραχιά στρογγυλή διάμετρος 6mm ιμάντα μήκους 100m που χρησιμοποιείται στην κεραμική
| Επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Διάμετρος: | 6 mm |
Πράσινη διάμετρος ομαλό πολυουρεθάνιο 3mm - 20mm γύρω από τη σκληρότητα ζωνών 85a
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Πυρίμαχο: | -30℃~80℃ |
Τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από τη διάμετρο 12mm ζωνών που χρησιμοποιείται στα μηχανήματα
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 2mm20mm |
Σκληρότητα 85A-90APU γύρω από το πολυουρεθάνιο ζωνών γύρω από τις υφαντικές μηχανές ζωνών μετάδοσης ζωνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
| Υλικό: | PU |
Διάμετρος 6mm πράσινο 85A πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη κεραμική και τις εγκαταστάσεις StonewareProcessing
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
Υψηλό πολυουρεθάνιο σκληρότητας γύρω από τη ζώνη 85A - 90A για τη βιομηχανία κλωστοϋφαντουργίας
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Υλικό: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |

