Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ reinforce cord round belt ] αγώνας 141 προϊόντα.
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Μοντέλο αριθ.: | Dia 2mm-20mm |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Υλικό: | πύργος |
πράσινο πολυουρεθάνιο μετάδοσης χρώματος διαμέτρων 15mm γύρω από τη ζώνη
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Μήκος: | 30 μέτρο το /rolls |
| Σκληρότητα: | ακτή Α 85 ακτών A~90 |
Χαμηλό πολυουρεθάνιο συμπίεσης γύρω από τη ζώνη/τις ομαλές στρογγυλές ζώνες Drive
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| Επιφάνεια: | λεία |
Oil-Resistant Polyurethane Round Belt with Shore A 90 Hardness and Diameter 2-20mm for Drive Transmission
| Μοντέλο αριθ.: | JN20169 |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Υλικό: | πύργος |
πορτοκαλί πολυουρεθάνιο 2mm γύρω από τον ιμάντα ενισχυμένο σκοινί 85A
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
Επί παραγγελία ζώνες πολυουρεθάνιου cOem με το νάυλον, kevlar ενισχυμένο ζώνες σκοινί
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κανονική συσκευασία. Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή Western Union L/C |
Βαρέων καθηκόντων νάυλον ζώνες Kevlar/ζώνες Πενταγώνου σκοινιού για τους θεριστές
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
Οδηγώντας πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη που χρησιμοποιείται ευρέως στο κλωστοϋφαντουργικό προϊόν, επιφάνεια τραχιά
| σκληρότητα: | 85A-90A |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| Μοντέλο αριθ.: | JN20169 |
|---|---|
| Τύπος: | Διάμετρος 2 ~ 20 mm |
| Υλικό: | πύργος |
COem επί παραγγελία 6mm νάυλον, kevlar ζώνες πολυουρεθάνιου σκοινιού σκοινιού ενισχυμένες ζώνες/ζώνες Kevlar
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |

