Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ reinforce cord round belt ] αγώνας 141 προϊόντα.
Πορτοκαλί PU πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη αντιστατική με το κλωστοϋφαντουργικό προϊόν 3mm - 8mm
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Ομαλό Urethane επιφάνειας γύρω από τον ιμάντα Rohs εγκεκριμένο, τη χαμηλή συμπίεση
| χρώμα: | πορτοκάλι |
|---|---|
| σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Διαφανές πολυουρεθάνιο γύρω από Urethane μηχανών ζωνών το ισχυρό υλικό ιμάντα
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 6mm |
Εξωθημένη πράσινη στρογγυλή ζώνη, ισχυρή Urethane μηχανών δύναμη δακρυ'ων ιμάντα
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 6mm |
Ανθεκτικός στο πολυουρεθάνιο πετρελαίου γύρω από Urethane ζωνών τον ιμάντα για τη γραμμή συσκευασίας
| επιφάνεια: | ομαλός |
|---|---|
| χρώμα: | πορτοκάλι |
| διάμετρος: | 10mm |
PU χρώματος διαμέτρων 8mm πορτοκαλί πολυουρεθάνιο μετάδοσης γύρω από τον ιμάντα
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
Τραχύ πολυουρεθάνιο μεταφορέων γύρω από τη ζώνη για τη μεταβίβαση κεραμιδιών πατωμάτων και στεγών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | στρογγυλή ζώνη |
Κόκκινο στρογγυλό πετρέλαιο ιμάντα προϊόντων πολυουρεθάνιου - ανθεκτικό οξύ
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Πράσινο πολυουρεθάνιο σκληρότητας 85A γύρω από τη ζώνη με τη μεγάλη διάμετρο
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| longth: | 100m/roll |
Διάμετρος 12mm πορτοκαλί Urethane το ομαλό σκοινί επιφάνειας ζωνών που ενισχύεται γύρω από
| Μήκος: | 30 μέτρο το /rolls |
|---|---|
| χρώμα: | πορτοκάλι |
| Σκληρότητα: | 90A |

