Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ reinforce cord round belt ] αγώνας 141 προϊόντα.
Πράσινο πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη την τραχιά επιφάνεια που χρησιμοποιείται με στη γραμμή μετάδοσης καπνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Υφαντικές urethane ζώνες κίνησης/urethane γύρω από τη γραμμή μετάδοσης ζωνών
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Urethane πολυουρεθάνιου 2mm - 20mm 100% καθαρό γύρω από τη ζώνη για το κλωστοϋφαντουργικό προϊόν
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| Υλικό: | PU |
Τραχύ πολυουρεθάνιο χρώματος Drak πράσινο γύρω από τη ζώνη για το κλωστοϋφαντουργικό προϊόν, PU γύρω από τη ζώνη
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
| Υλικό: | PU |
Τραχύ πολυουρεθάνιο χρώματος γύρω από τη ζώνη για το υφαντικό PU Drak πράσινο 30m/Roll
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
| Υλικό: | PU |
8 χιλ. 100m ανά PU ρόλων γύρω από τη μετάδοση και τη διανομή ζωνών
| σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
Πράσινη στρογγυλή μετάδοση ROHS ζωνών Drive πολυουρεθάνιου ζωνών εγκεκριμένη
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 6mm |
Κάμψη ανθεκτικό PU 2mm - 20mm 100% γύρω από τη ζώνη για τη συσκευασία
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
| Material: | PU |
Πολυουρεθάνιο συγκόλλησης γύρω από τη ζώνη
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | ακτή Α 85 ακτών Α ~90 |
| Χρώμα: | πορτοκάλι ή πράσινος |
Ομαλό στρογγυλό Urethane γύρω από την ένδυση-αντίσταση ιμάντα ή κεραμικός
| Υλικό: | PU, TPU |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Επιφάνεια: | λεία |

