Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ reinforce cord round belt ] αγώνας 141 προϊόντα.
Αλκαλικό ανθεκτικό ομαλό 80A πολυουρεθάνιο Β ζώνη για το μεταφορέα
| Υλικό: | Υλικό |
|---|---|
| Χρώμα: | ΚΌΚΚΙΝΟ ΧΡΏΜΑ |
| Μήκος: | 30m/roll |
PU γύρω από Urethane μεταφορέων τη βιομηχανική μετάδοση ζωνών 80A
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
| Υλικό: | PU |
Τραχιά στρογγυλή ζώνη πολυουρεθάνιου, στρογγυλές ζώνες Drive τμημάτων για το κλωστοϋφαντουργικό προϊόν
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο πράσινο |
| Υλικό: | PU |
Ομαλό urethane επιφάνειας σκοινί Rohs εγκεκριμένο/χαμηλή ζώνη μετάδοσης συμπίεσης
| χρώμα: | πορτοκαλί χρώμα |
|---|---|
| σκληρότητα: | 90A |
| longth: | 400 m/roll |
Ομαλές στρογγυλές λαστιχένιες ζώνες/υψηλό εκτατό σκοινί 90A πολυουρεθάνιου
| Χρώμα: | πορτοκαλί χρώμα |
|---|---|
| σκληρότητα: | 90A |
| longth: | 400 m/roll |
Πράσινη 85A τραχιά στρογγυλή εφημερίδα λαστιχένιων ζωνών που μεταβιβάζει υψηλό εκτατό
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | σκούρο πράσινο |
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
Urethane μετάδοσης ζωνών 5mm PU καλή αντίσταση ιμάντα στα καύσιμα
| υλικό: | PU |
|---|---|
| τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| color: | orange |
50m ανά ρόλο γύρω από εξωθημένη τη PU διάμετρο ζωνών 10 χιλ. - πορτοκάλι 16 χιλ.
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Υψηλής αντοχής PU μετάδοση ζωνών, καλή αντίσταση στα καύσιμα
| υλικό: | PU |
|---|---|
| τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| χρώμα: | πορτοκάλι |
Πράσινη διαφανής ομαλή και τραχιά επιφάνεια ζωνών κίνησης πολυουρεθάνιου
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο πορτοκάλι |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |

