Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
PU επίπεδες μετάδοσης ζωνών χαμηλές μηχανές βιομηχανίας συμπίεσης καθορισμένες
| Κύρια λειτουργία: | Ζώνη μετάδοσης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
| Υλικό: | PU |
Υψηλό εκτατό άσπρο πολυουρεθάνιο Β ζώνη/PU ζώνη σάντουιτς για το κλωστοϋφαντουργικό προϊόν
| Κύρια λειτουργία: | ζώνη μετάδοσης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
| Υλικό: | PU |
Υψηλοί εκτατός και δάκρυ Streng Εξωθημένη PU ζώνη για τη μεταβίβαση κεραμιδιών πατωμάτων και στεγών μεταφορέων
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
|---|---|
| Μήκος: | 30 μέτρο το /rolls |
| υλικό: | PU |
Αντιστατικό πολυουρεθάνιο γύρω από την ομαλή στρογγυλή ζωνών ξύλινη επεξεργασία ζωνών/PU
| Μήκος: | 100 μέτρο το /rolls |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85 ακτή Α ~ 90 ακτή Α |
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα |
Υφαντική επίπεδη ζώνη πολυουρεθάνιου, ενισχυμένη ζώνη μετάδοσης σκοινιού
| Σκληρότητα: | ακτή Α 85 ακτών Α ~90 |
|---|---|
| Κύρια λειτουργία: | Κίνηση, μετάδοση, |
| Υλικό: | PU |
Επαγγελματική μικρή τροχαλία PU Β υψηλό γδάρσιμο Resistance10mm ζωνών - 13mm
| υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 75A-90A |
| Χρώμα: | οποιοδήποτε χρώμα |
Διάμετρος 12mm πορτοκαλί Urethane το ομαλό σκοινί επιφάνειας ζωνών που ενισχύεται γύρω από
| Μήκος: | 30 μέτρο το /rolls |
|---|---|
| χρώμα: | πορτοκάλι |
| Σκληρότητα: | 90A |
πολυουρεθάνιο 85A 100m γύρω από το σκοινί ζωνών που ενισχύεται για τη μετάδοση
| Όνομα: | Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος πράσινος |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Μοντέλο αριθ.: | Dia 2mm-20mm |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Υλικό: | πύργος |
Βαρέων καθηκόντων T2.5 απέραντη PU ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου με το ενισχυμένο σκοινί χάλυβα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κανονική συσκευασία. Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 15 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή Western Union L/C |

