Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
πράσινο τραχύ στρογγυλό πολυουρεθάνιο σκοινιού διαμέτρων 6mm γύρω από τη ζώνη για τη μετάδοση
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
10 το πολυουρεθάνιο × 1040mm γύρω από τη ζώνη για τον εξοπλισμό, PU ένωσε O-ring το σκοινί
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 80A-90A |
| Μήκος: | 1040mm |
Κόκκινο άσπρο πράσινο PU Β ζώνη 30m σκληρότητας 90a ανά ρόλο για τις κεραμικές γραμμές παραγωγής
| Κύρια λειτουργία: | Μετάδοση κίνησης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
| Υλικό: | PU |
οποιαδήποτε PU χρώματος κορυφογραμμή-κορυφή Β πολυουρεθάνιου ζώνη μετάδοσης ζωνών 30m/Roll PU για τη μηχανή βιομηχανίας
| Σκληρότητα: | 90 Α |
|---|---|
| Υλικό: | PU εισαγωγών υλικό |
| Ανθεκτικό στη θερμότητα: | -30 °C-80 °C |
SGS ISO9001: 2008 Certified Temperature Tolerant (-35ºC--80ºC) PU Round Belt with Diameter 2-20mm
| Υλικό: | πύργος |
|---|---|
| Εσωτερικό υλικό: | πύργος |
| Χαρακτηριστικό: | Ανθεκτικό σε δάκρυα, ανθεκτικό στη φθορά |
Ομαλό PU γύρω από τον ιμάντα στο ρόλο με το υψηλό τέντωμα, πορτοκαλί χρώμα
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 30m/roll |
PU εξωθημένη πολυουρεθάνιο Β ζώνη μετάδοσης ζωνών
| σκληρότητα: | 90 Α |
|---|---|
| υλικό: | PU εισαγωγών υλικό |
| ανθεκτικός στη θερμότητα: | -30℃-80℃ |
Μετάδοση δύναμης PU γύρω από τη ζώνη για τις υφαντικές μηχανές, σκληρότητα 90A
| υλικό: | PU, TPU |
|---|---|
| τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| επιφάνεια: | ομαλός τραχύς |
PU χρώματος διαμέτρων 8mm πορτοκαλί πολυουρεθάνιο μετάδοσης γύρω από τον ιμάντα
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Τύπος: | PU γύρω από τη ζώνη |
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
Σφράγιση του βιομηχανικού μεταβιβάζοντας πολυουρεθάνιου γύρω από PU ζωνών O-ring 10*1040mm
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | πορτοκάλι ή πράσινος |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |

