Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
Ομαλές στρογγυλές λαστιχένιες ζώνες/υψηλό εκτατό σκοινί 90A πολυουρεθάνιου
| Χρώμα: | πορτοκαλί χρώμα |
|---|---|
| σκληρότητα: | 90A |
| longth: | 400 m/roll |
πολυουρεθάνιο 85A 100m γύρω από το σκοινί ζωνών που ενισχύεται για τη μετάδοση
| όνομα: | Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο πράσινο |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
Μετριάζοντας πολυουρεθάνιο φούρνων γυαλιού γύρω από PU ζωνών το άνευ ραφής O-ring σκοινί 8 × 1010mm
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| Χρώμα: | πράσινο |
Άσπρο πολυουρεθάνιο PU αντίστασης δακρυ'ων γύρω από την τραχιά επιφάνεια ζωνών για τη μετάδοση
| Χρώμα: | Κάθε χρώμα |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| Σκληρότητα: | 78A-98A |
Πολυουρεθάνιο ζωνών μετάδοσης γύρω από PU ζωνών τον ομαλό προμηθευτή
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
|---|---|
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
| Υλικό: | PU |
50m ανά ρόλο γύρω από εξωθημένη τη PU διάμετρο ζωνών 10 χιλ. - πορτοκάλι 16 χιλ.
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Πράσινο πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη μεταφορέων PU ζωνών/8mm για την οδήγηση
| επιφάνεια: | τραχύς |
|---|---|
| χρώμα: | πράσινος |
| διάμετρος: | 8mm |
Πράσινοι ιμάντας και πολυουρεθάνιο μετάδοσης σκληρότητας χρώματος 85A γύρω από το πολυ σκοινί ζωνών
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A |
Τραχύ πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη, Urethane ζώνη νεοπρενίου σκοινιού βιομηχανική
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Κόκκινη δύναμη δακρυ'ων σκληρότητας ζωνών πολυουρεθάνιου εξωθημένη PU 90A
| Κύρια λειτουργία: | Μετάδοση κίνησης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
| Υλικό: | PU |

