Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ pu cord ] αγώνας 198 προϊόντα.
85A - 90A PU γύρω από τη ζώνη μεταφορέων τροφοδοτεί τη βιομηχανία γυαλιού οξυγόνου
| εκτατό ποσοστό: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος ή ως σας απαιτήστε |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5%-3% |
Πολυουρεθάνιο εκτατής δύναμης γύρω από τη ζώνη/την πράσινη εξωθημένη PU ζώνη
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Α-13 κόκκινο πολυουρεθάνιο Β PU Β ζωνών ζώνη τμημάτων για τη μετάδοση
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
|---|---|
| Μήκος: | 30m/roll |
| Τύπος: | Πολυουρεθάνιο Β ζώνη τμημάτων |
PU πολυουρεθάνιο γύρω από την καλή αντίσταση πράσινο 300m/Roll ζωνών
| Χρώμα: | πράσινος |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
πορτοκαλί πολυουρεθάνιο 2mm γύρω από το σκοινί ιμάντα που ενισχύεται
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
πολυουρεθάνιο 90A 400m PU γύρω από τον ιμάντα 400m Drive ζωνών
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
85A - 90A PU γύρω από τη ζώνη μεταφορέων τροφοδοτεί με καύσιμα το γυαλί οξυγόνου για τη βιομηχανία
| εκτατό ποσοστό: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος ή ως σας απαιτήστε |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5%-3% |
90A 400m PU γύρω από το στρογγυλό ιμάντα Drive πολυουρεθάνιου ζωνών
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| Μοντέλο αριθ.: | JN20169 |
|---|---|
| Τύπος: | Διάμετρος 2 ~ 20 mm |
| Υλικό: | πύργος |
πράσινο χρώμα 3mm και πορτοκαλί PU μετάδοσης διαμέτρων χρώματος βιομηχανικό πολυουρεθάνιο γύρω από το σκοινί ζωνών
| Μήκος: | 400 μέτρο το /rolls |
|---|---|
| Σκληρότητα: | ακτή Α 85 ακτών Α -90 |
| Χρώμα: | πορτοκάλι ή πράσινος |

