Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ reinforce cord round belt ] αγώνας 141 προϊόντα.
Κόκκινη δύναμη δακρυ'ων σκληρότητας ζωνών πολυουρεθάνιου εξωθημένη PU 90A
| Κύρια λειτουργία: | Μετάδοση κίνησης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
| Υλικό: | PU |
Κόκκινες μετάδοσης πολυουρεθάνιου επίπεδες ζωνών χαμηλές υφαντικές μηχανές βιομηχανίας συμπίεσης καθορισμένες
| Κύρια λειτουργία: | ζώνη μετάδοσης |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 90 ακτή Α |
| Υλικό: | PU |
Εκτατή ιμάντα πολυουρεθάνιου σκληρότητας 90A υψηλή και δύναμη δακρυ'ων
| Χρώμα: | κόκκινος άσπρος πράσινος |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Κόκκινο 90A πολυουρεθάνιο Β κεραμικός βιομηχανικός ζωνών μετάδοσης ζωνών
| χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| υλικό: | PU |
| σκληρότητα: | 90A |
Urethane κόκκινο πολυουρεθάνιο Β tranmission ζώνη για την οδήγηση, ένδυση - ανθεκτική
| επιφάνεια: | ομαλός |
|---|---|
| χρώμα: | κόκκινος |
| σκληρότητα: | 85A-90A |
Προσαρμοσμένο σκοινί χάλυβα ζωνών 12mm Kevlar, βιομηχανική ζώνη συγχρονισμού
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
COem επί παραγγελία α-13, β-17, γ-22 τμημάτων νάυλον ζώνες πολυουρεθάνιου σκοινιού ενισχυμένες ζώνες/ζώνες Kevlar
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
Μεταφέρουσες 300kg~600KG πολυουρεθάνιου ζωνών cOem επί παραγγελία νάυλον, kevlar ζώνες Kevlar δύναμης έντασης ζωνών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
κόκκινη σκληρότητα 90 μια χαμηλή συμπίεση PU γύρω από τη ζώνη μεταφορέων για τη μηχανή Ransmission
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
|---|---|
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
| Υλικό: | PU |
πράσινος Urethane δύναμης δακρυ'ων χρώματος χρώματος τραχύς και πορτοκαλής ομαλός βιομηχανικός υψηλός εκτατός ζωνών συγχρονισμού
| εκτατό ποσοστό: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| Χρώμα: | Κάθε χρώμα |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5%-3% |

