Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ reinforce cord round belt ] αγώνας 141 προϊόντα.
Επί παραγγελία βιομηχανική ζώνη πολυουρεθάνιου Kevlar με το νάυλον σκοινί
| Σκληρότητα: | ακτή Α 85 ακτών Α ~90 |
|---|---|
| Μήκος: | ρόλος 30m/ρόλος του /rolls 100 μέτρων 50m/ |
| χρώμα: | Κάθε χρώμα |
Νάυλον ζώνες θεριστών Kevlar, βιομηχανικό χαμηλό τέντωμα ζωνών συγχρονισμού
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
Επαγγελματική μικρή τροχαλία PU Β υψηλό γδάρσιμο Resistance10mm ζωνών - 13mm
| υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 75A-90A |
| Χρώμα: | οποιοδήποτε χρώμα |
Η φωτεινή επιφάνεια χρώματος τελειώνει τη ζώνη για μεταβιβάζει, έξοχο πιάσιμο Β πολυουρεθάνιου ζώνη
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 75A-90A |
| χρώμα: | Κάθε χρώμα |
Kevlar ζώνη συγχρονισμού σκοινιού χάλυβα cOem αντιδιαβρωτική για τη βιομηχανία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
90A σκληρότητα 17mm παράγραφος Β Β Vee τμήματα ζωνών πολυουρεθάνιου ζωνών
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
|---|---|
| Μήκος: | 30m/roll |
| Τύπος: | Β ζώνη |
Α-13 κόκκινο πολυουρεθάνιο Β PU Β ζωνών ζώνη τμημάτων για τη μετάδοση
| Χρώμα: | Οποιοδήποτε χρώμα |
|---|---|
| Μήκος: | 30m/roll |
| Τύπος: | Πολυουρεθάνιο Β ζώνη τμημάτων |
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη εύκολη να είναι λειωμένη ενωμένη επίπεδη ζώνη α-13 πολυουρεθάνιου β-17 γ-22
| Υλικό: | PU εισαγωγών υλικό |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο χρώμα |
| Μήκος: | 30m/roll |
οποιαδήποτε PU χρώματος κορυφογραμμή-κορυφή Β πολυουρεθάνιου ζώνη μετάδοσης ζωνών 30m/Roll PU για τη μηχανή βιομηχανίας
| Σκληρότητα: | 90 Α |
|---|---|
| Υλικό: | PU εισαγωγών υλικό |
| Ανθεκτικό στη θερμότητα: | -30 °C-80 °C |
85A Hardness Polyurethane V Belt with A, B, C, D, M, Z Specification for Drive Transmission in -35 to 80 Temperature Range
| Υλικό: | πύργος |
|---|---|
| Εσωτερικό υλικό: | πύργος |
| Σκληρότητα: | 85α |

