Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ polyurethane bar ] αγώνας 15 προϊόντα.
PU λαστιχένια στρογγυλή σκληρότητα 60 ράβδων φραγμών πολυουρεθάνιου ακτή ακτών Α ~98 ένα λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 10 εργάσιμες ημέρες μετά από την κατάθεση |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
Ελαστικό βιομηχανικό PU πετρελαίου αντίστασης γδαρσίματος ανθεκτικό λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου ράβδων φραγμών πολυουρεθάνιου λαστιχένιο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 10 εργάσιμες ημέρες μετά από την κατάθεση |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
Αντι-πιέζοντας PU σκληρότητα 60 ράβδων πολυουρεθάνιου λαστιχένια ακτή ακτών Α ~98 ένα λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 10 εργάσιμες ημέρες μετά από την κατάθεση |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
Extruded Polyurethane PU V-Belt with 70A-80A Hardness for Conducting Applications in Textile Machinery
| Υλικό: | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 70A-80A |
| Πλάτος (x): | 6mm, 8mm, 10mm, 13mm, 17mm, 22mm |
Ελαστική φυσική σκληρότητα 45 ακτή Α πιάτων ένδυσης πολυουρεθάνιου χρώματος ακτών Α ~98
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κανονική συσκευασία. Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 10 εργάσιμες ημέρες μετά από την κατάθεση |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή Western Union L/C |
Αντίσταση PU γδαρσίματος/ακτή 45 - 98 Α σκληρότητας φύλλων πολυουρεθάνιου
| Σειρά σκληρότητας: | Από 45 την ακτή Α 98 στην ακτή Α |
|---|---|
| Πλάτος: | 500mm ~1000mm |
| Μήκος: | 500mm~2000mm |
Ηλεκτρική PU αντίστασης μόνωσης και γδαρσίματος ράβδος φραγμών πολυουρεθάνιου λαστιχένια στερεά στρογγυλή, λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 10 εργάσιμες ημέρες μετά από την κατάθεση |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή |
Customized Conducting PU V-Belt with 70A-80A Hardness and Oil Resistant Properties for Textile Machinery
| Υλικό: | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Τύπος προφίλ: | Τ-σχεδιάγραμμα |
| Κύρια λειτουργία: | Διοίκηση |
75shore Α, 8*5mm, τύπος PU 10*6mm που διευθύνει το πολυουρεθάνιο Β φραγμών ζώνη για τη βιομηχανία επεξεργασίας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κανονική συσκευασία. Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή Western Union L/C |
Βιομηχανικό εξωθημένο PU Τ πολυουρεθάνιου σχεδιάγραμμα που διευθύνει το διάφραγμα εξώθησης φραγμών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Κανονική συσκευασία. Η εσωτερική συσκευασία είναι συσκευασία πλαστικών ταινιών .outer είναι χαρτοκιβ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες μετά από την παραλαβή της κατάθεσής σας |
| Όροι πληρωμής: | T/T, πληρωμή 50% εκ των προτέρων, ισορροπία 50% πριν από την αποστολή Western Union L/C |

