Όλα τα Προϊόντα
-
Πολυουρεθάνιο γύρω από τη ζώνη
-
Πολυουρεθάνιο Β ζώνη
-
Έξοχη ζώνη πιασιμάτων
-
Προστασία υποβρυχίων καλωδίων
-
Κύλινδροι πολυουρεθάνιου
-
Ρόδες πολυουρεθάνιου
-
Ελαστικό μάκτρο εκτύπωσης οθόνης
-
Λαστιχένιο φύλλο πολυουρεθάνιου
-
Μέρη πολυουρεθάνιου
-
Ζώνες Kevlar
-
Εξωθημένο πολυουρεθάνιο
-
Παράλληλη ζώνη
-
Σωλήνωση πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη συγχρονισμού πολυουρεθάνιου
-
Ζώνη μεταφορέων PVC
-
Urethane οξυγονοκολλητής ζωνών
-
Possamai του κ. AlcioniΠροϊόντα ικανοποίησης πελατών, καλή υπηρεσία! -
Mr.Mikeείμαστε πολύ εντυπωσιασμένοι με την ποιότητα των ζωνών που παραγάγατε. -
Ο κ. joneτα προϊόντα σας είναι πολύ δημοφιλή στις αγορές μου.
λέξεις-κλειδιά [ high performance polyurethane parts ] αγώνας 116 προϊόντα.
Πράσινο πολυουρεθάνιο επιμήκυνσης εκτατής δύναμης σπάζοντας γύρω από τη ζώνη για τις μηχανές βιομηχανίας
| ακτίνα gyration: | 0.79in6.3in |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5%-3% |
Υψηλή εκτατή PU ομαλή λαστιχένια μετάδοση Drive ζωνών μεταφορέων
| Μήκος: | 50 m/roll |
|---|---|
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
| Appl.Temp: | 35/+75 |
Υψηλό πολυουρεθάνιο εκτατής δύναμης γύρω από τη ζώνη, Urethane ζώνες Drive
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
|---|---|
| Υλικό: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
10 το πολυουρεθάνιο × 1040mm γύρω από τη ζώνη για τον εξοπλισμό, PU ένωσε O-ring το σκοινί
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| Σκληρότητα: | 80A-90A |
| Μήκος: | 1040mm |
Πολυουρεθάνιο τραχιάς επιφάνειας γύρω από την πράσινη μηχανή συσκευασίας ζωνών
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| τεντώνοντας ποσοστό: | 1.5-3% |
Βιομηχανικό πολυουρεθάνιο γύρω από την τραχιά ομαλή υψηλή εκτατή δύναμη δακρυ'ων ζωνών
| Υλικό: | PU |
|---|---|
| longth: | ρόλος ρόλων 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/30m/ |
| Σκληρότητα: | 85A-90A |
Πολυουρεθάνιου επίπεδη δύναμης μετάδοσης αντίσταση δύναμης δακρυ'ων ζωνών υψηλή
| Χρώμα: | πράσινος ή ως σας απαιτήστε |
|---|---|
| Υλικό: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Υψηλή αντίκτυπου αντίστασης μετάδοση Drive ζωνών πολυουρεθάνιου επίπεδη
| Τύπος μοντέλου: | 3,4,5,6,8,10,12,15,18mm |
|---|---|
| Μήκος: | 100 m/roll |
| Χρώμα: | Πορτοκάλι |
Πολυουρεθάνιο μετάδοσης γύρω από τη ζώνη, στρογγυλές λαστιχένιες ζώνες 100m/roll 8mm
| Σκληρότητα: | 85A |
|---|---|
| λιγότερο gyration ακτίνας: | 2.95 μέσα |
| Υλικό: | PU |
Διάμετρος: 2mm--πολυουρεθάνιο αντοχής στις καιρικές συνθήκες 30mm καλό γύρω από την υψηλή αντίσταση αντίκτυπου ζωνών
| Εκτατή δύναμη: | 55N/mm2 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Υλικό: | PU |

